17-02-2010

NAPISALI O NAS - JUBILEUSZOWE WYDANIE MAGAZYNU Z OKAZJI 15 LAT ISTNIENIA INTEGRACJI

NAPISALI O NAS - JUBILEUSZOWE WYDANIE MAGAZYNU Z OKAZJI 15 LAT ISTNIENIA INTEGRACJIMagazyn "Integracja" to ponad 90-stronicowy, kolorowy i największy magazyn dla osób z niepełnosprawnością, ich rodzin i przyjaciół w Polsce. Oprócz aktualnych informacji z kraju i ze świata, umieszczane są m.in. porady specjalistów, poruszane są problemy edukacji i zatrudnienia osób niepełnosprawnych, przedstawiane są organizacje pozarządowe, ciekawe osoby, które mimo niepełnosprawności realizują swoje pasje i cele.

Z tą większą radością cieszymy się, że spośród ponad 650 WTZ-ów działających w Polsce, dostrzeżono działalność naszego warsztatu, zamieszczając informację o działalności i zdjęcia prac w artykule Prezent perfekt. Kiedy nie mamy czasu na zakup prezentu, chcemy kupić cos niedrogiego, ale jednocześnie zaskoczyć oryginalnością i niepowtarzalnością możemy wybrać podarunek inny niż wszystkie, stworzony wyobraźnią i dłońmi osób z niepełnosprawnością. W ten sposób docenimy zarówno osobę obdarowaną, jak również czasem wielogodzinny trud i wysiłek osób niepełnosprawnych włożony w wykonaną pracę.

Zapraszamy gorąco do odwiedzania naszego warsztatu, gdzie można zakupić ozdoby ceramiczne, patery, zestawy kominkowe, drewniane toaletki, upominki wykonane w technice decoupage, witrażyki, kartki świąteczne, obrazy i wiele innych przedmiotów.