05-11-2013

KONCERT LAUREATÓW GAUDIUM ET SPES 2013

KONCERT LAUREATÓW GAUDIUM ET SPES 2013W tym roku nasi podopieczni zaprezentowali widowni Krakowskich Spotkań Artystycznych przedstawienie pt. Przecież to znamy. Otrzymało ono nagrodę publiczności Gaudynkę, a także zdobyło uznanie jury, które postanowiło przyznać naszemu zespołowi Szał Dzika I miejsce w konkursie scenicznym. Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Gaudium Et Spes odbyło się w dniu 4 listopada 2013 r. w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

W uroczystości wręczenia nagród wzięła udział trzy osobowa delegacja z naszego warsztatu wraz z terapeutą oraz kierownikiem WTZ Brzesko. W ramach nagrody grupowej osoby, które pracowały nad przedstawieniem będą mogły zwiedzić Kopalnię Soli w Wieliczce. Oprócz wygranej w konkursie scenicznym nasi uczestnicy zdobyli nagrody w konkursie plastycznym: III miejsce w kategorii rysunek i grafika, za pracę pt. Zakopane wykonaną przez Andrzeja Dziedzica oraz wyróżnienie za pracę pt. Domy, namalowaną przez Grzegorza Grecha.

Koncert Laureatów Krakowskich Spotkań Artystycznych uświetnił występ dzieci z Samorządowego Przedszkola Specjalnego nr 100 z Krakowa, z przedstawieniem Wesoły cyrk oraz grupa Abstynenci Krakowskiego DPS-u, z przedstawieniem Afryka Moja Miłość.

Dziękujemy Prezesowi Stowarzyszenia Gaudium Et Spes – Panu Tadeuszowi Skibie, oraz wszystkim organizatorom za gościnność i serdeczne przyjęcie.