01-12-2014

IV MAŁOPOLSKA OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH W PORONINIE

IV MAŁOPOLSKA OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH W PORONINIEW dniach 26-28 listopada 2014 r. grupa naszych podopiecznych wraz z opiekunami, wzięła udział w IV Małopolskiej Olimpiadzie Umiejętności Zawodowych w Poroninie, organizowanej przez Stowarzyszenie Integracyjne Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych Szansa z Krakowa.

Olimpiada była dla wszystkich emocjonującym przeżyciem. Uczestnicy mieli za zadanie samodzielnie wykonać swoje prace w różnych konkurencjach indywidualnych. Z pomocy opiekuna, mogli skorzystać w konkurencjach grupowych.

Gratulujemy naszym podopiecznym, Kasi Czaja za zajęcie I miejsca w konkurencji indywidualnej rzemiosła różne - Szkatułki ozdobione metodą decoupage, oraz Basi Ćwioro za zajęcie II miejsca w kategorii krawiectwo – Bożonarodzeniowe wianuszki. Poza zmaganiami olimpijskimi był również czas na rozmowy i wspólną zabawę.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i możliwość udziału w Małopolskiej Olimpiadzie Umiejętności Zawodowych w Poroninie.