29-05-2019

XVII AUKCJA PRAC UCZESTNIKÓW WTZ BRZESKO

XVII AUKCJA PRAC UCZESTNIKÓW WTZ BRZESKO

Serdecznie zapraszamy na XVII Aukcję Prac uczestników naszego Warsztatu, która odbędzie się 29 maja 2019 r. o godz. 17.30 w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku, ul. Plac Targowy 10. Tydzień wcześniej, od 22 maja 2019 r. będzie można obejrzeć w Sali wystawowej RCKB prace, jakie zostały przygotowane przez naszych podopiecznych. Na wystawie znajdzie się wiele obrazów o różnorodnej tematyce, malowanych w różnych technikach artystycznych, wyszywane haftem krzyżykowym i liczonym, imitacje mozaik, prace z ceramiki, drewna, sklejki i metalu.


XVII Aukcję Prac rozpocznie przedaukcyjny spektakl pt. „Bo świat to my”, w wykonaniu grupy teatralnej Szał Dzika. Poza aukcją i licytacją prac, będzie można zakupić wiele przedmiotów codziennego użytku, obrazów, rękodzieł w wolnej sprzedaży.

To szczególny dzień dla naszego warsztatu. Możliwość pokazania swoich umiejętności i zdolności szerszej publiczności, jest dla naszych uczestników powodem do wielkiej dumy, satysfakcji i radości. Dlatego zapraszamy - bądźcie z nami w ten wyjątkowy i szczególny  dzień, poczujcie wraz z nami wyjątkowy klimat tego spotkania. Gorąco liczymy na Państwa obecność i wsparcie.